Google використовує Gemini AI для виявлення шкідливих програм
1 min read

Google використовує Gemini AI для виявлення шкідливих програм

Google продовжує боротися з кіберзлочинністю і залучає до цього ШІ. У компанії розповіли про новий інструмент Google Threat Intelligence, який використовує Gemini AI, щоби прогнозувати та запобігати майбутнім кібератакам. Інструмент використовує потужності штучного інтелекту, щоб розшифровувати небезпечні шкідливі програми. Окрім цього він пропонує спосіб розв’язання проблем, пов’язаних з хакерською атакою чи ураженням комп’ютерними вірусами.

Використовуючи для роботи інструменту версію Gemini Pro 1.5, компанія сканує велику кількість даних про кіберзагрози. Модель ШІ здатна швидко аналізувати код шкідливого програмного забезпечення та надавати інформацію щодо рішення проблеми.

Представники компанії Google запевняють, що Gemini Pro може повністю декомпілювати код такого комп’ютерного вірусу, як WannCry за 34 секунди. Окрім цього штучний інтелект здатен повністю зупинити його поширення.

Окрім штучного інтелекту, Google також використовує досвід Mandiant для розробки подібних інструментів. У компанії сподіваються, що Google Threat Intelligence допоможе мільйонам користувачів уникнути кіберзагроз.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *