TikTok і ByteDance подали позов до федерального суду США
1 min read

TikTok і ByteDance подали позов до федерального суду США

У вівторок TikTok і його китайська материнська компанія ByteDance подали позов до суду США. Вони сподіваються анулювати, підписаний Джо Байденом, закон про заборону TikTok.

Позов компанії подали до Апеляційного суду округу Колумбія. У своїй заяві вони спиралися на те, що закон порушує Конституцію США, включаючи порушення Першої поправки щодо захисту свободи слова, і неможливість перепродажу компанії з ряду причин.

Неможливість відчуження компанії

24 квітня Джо Байден підписав законопроект, згідно з яким ByteDance має до 19 січня продати TikTok, інакше його заборонять. У позові до суду також йдеться про те, що відчуження компанії неможливе ні комерційно, ні технологічно, ні юридично.

Головна проблема полягає в тому, що TikTok використовує однаковий для більшості продуктів компанії базовий код. Щоби продати соціальну платформу ByteDance доведеться або передати її новому власнику без частини відкритого коду, або змінити код в інших продуктах компанії. Другий варіант вкрай невигідний для ByteDance, перший — для майбутнього покупця, — програма не може продаватися без частини коду.

Цей позов — остання спроба TikTok відстояти свої права в США. Якщо він не буде задоволений соціальну платформу, швидше за все, заблокують.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *