Інструмент OpenAI виявляє зображення, створені DALL-E 3
1 min read

Інструмент OpenAI виявляє зображення, створені DALL-E 3

Восени минулого року OpenAI презентувала громадськості DALL-E 3 — оновлений інструмент для створення зображень за допомогою ШІ. Згодом це призвело до зростаючого занепокоєння щодо впливу контенту, створеного штучним інтелектом, на глобальний розвиток.

На тлі цього занепокоєння OpenAI вирішив запустити інструмент, який зможе ідентифікувати зображення створення DALL-E 3. Про це у Microsoft повідомили у вівторок.

У компанії заявили, що інструмент здатен правильно ідентифікувати зображення створенні програмою зі штучним інтелектом. Під час внутрішнього тестування нова програма давала правильні відповіді у 98 % випадків. При цьому на правильність відповіді не впливали типові модифікації такі, як стиснення, кадрування тощо.

В OpenAI повідомили, що в майбутньому додадуть до інструментів DALL-E водяні знаки, щоби позначити цифровий вміст поміткою, яку буде важко видалити. Також компанія приєднується до галузевої групи, до якої входять Google, Microsoft і Adobe. Вони планують розробити стандарти, які допоможуть відстежувати походження різних медіа.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *