Зловмисники розповсюджують віруси через програми Android
1 min read

Зловмисники розповсюджують віруси через програми Android

Команда Microsoft виявила зловмисне програмне забезпечення під назвою Dirty Stream. Під загрозою опинився той сегмент роботи Android, який відповідає за з’єднання між програмами та передачу файлів. Застосунки, які відповідають за цей аспект виявилися зі зловмисним програмним забезпеченням.

Загалом більшість систем мають спеціальні захисні механізми, які не дозволяють неперевіреному ПЗ міняти щось в своїй роботі. Однак, якщо програмі вдасться обійти цей захист, то вона працюватиме як законний додаток. Тим часом зловмисники використають нелегітимне програмне забезпечення, щоб отримати доступ до особистих даних користувача і до всіх файлів, які є на пристрої. 

У корпорації Microsoft заявили, що вони тривалий час спостерігали за додатками в Play Store, які викликали подібні проблеми. І їх схвилював той факт, що ці застосунки мають загалом 4 мільярди встановлень. 

Компанія також зазначила, що два додатки є особливо поширеними. Один з них File Manager від Xiaomi, який має більше 1 мільярда встановлень, і WPS Office, який отримав 500 мільйонів встановлень. Хороша новина полягає в тому, що обидві ці програми отримали функції додаткового захисту в останньому оновленні.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *