Google пропонує новий захист 2FA для облікових записів
1 min read

Google пропонує новий захист 2FA для облікових записів

Google регулярно інформує користувачів про необхідність використання двофакторної автентифікації. Тепер компанія вирішила удосконалити цю технологію, запропонувавши інший варіант для входу 2FA.

Замість того аби використовувати для входу мобільні пристрої, компанія пропонує скористатися сторонніми програмами для автентифікації. Адже гаджет не самий надійний спосіб зберегти свої дані. Номер телефону можна легко дізнатися, а сам телефон викрасти. 

Google пропонує абсолютно новий рівень безпеки. Його можна ввімкнути за допомогою програм автентифікації або за допомогою апаратного ключа безпеки. Для цього потрібно перейти в розділ “Безпека” на панелі навігації, обрати “Двохетапна перевірка” та слідувати вказівкам на екрані. Якщо все зробити правильно, то надалі користувач отримуватиме одноразовий ключ доступу з шести цифр, термін дії якого закінчується через декілька хвилин.

Google введе ці зміни для всіх облікових записів, включно з користувачами Workspace та всіх, хто користується продуктами компанії безкоштовно. 

Вперше Google відкрив можливість налаштовувати ключі доступу для облікових записів у 2023 році. На сьогоднішній день понад 400 мільйонів облікових записів користуються передовими технологіями для захисту особистих даних. 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *