Користувачі YouTube Premium отримають доступ до нової функції
1 min read

Користувачі YouTube Premium отримають доступ до нової функції

Наразі проходить тестування нової функції YouTubeJump Ahead. Компанія випробовує її з березня і тепер вона стала доступною для преміальних користувачів. Jump Ahead створена на базі штучного інтелекту. Вона дозволяє користувачам перемикатися одразу до найцікавішої частини відео, без постійних перемоток і пошуків.

Щоб скористатися новою функцією потрібно двічі натиснути на кнопку перемотки внизу відео. Перед користувачами з’явиться нова вкладка «Перескочити вперед» у формі таблетки в правій нижній частині екрану. Вона з’явиться на кілька секунд, а потім зникне. Після натискання на цю кнопку з’явиться повідомлення «Перестрибування розділу, який часто пропускають». Після цього Jump Ahead, використовуючи штучний інтелект для аналізу даних користувача, перенаправить його до найцікавішою частини відео. 

Поки що функція Jump Ahead доступна тільки для додатків Android у США та обмежена англомовними відео. Тестування триватиме до 1 червня, тож преміум-користувачі можуть скористатися цією функцією просто зараз.

Jump Ahead – це краща версія раніше запущеної функції пропуску подвійним дотиком. Замість того або перемотувати відео на кілька секунд вперед, нова функція одразу перенаправляє користувача до найцікавішої частини контенту. 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *