На YouTube з’явилась можливість сортування відео за кольором
1 min read

На YouTube з’явилась можливість сортування відео за кольором

За повідомленнями мережевих джерел, YouTube тестує нову функцію, за допомогою якої користувачі зможуть сортувати відео у стрічці за кольором, відтінки якого переважають у роликах. Деякі користувачі мобільного додатка YouTube звернули увагу на появу пропозиції відсортувати ролики по червоному, синьому або зеленому кольорам.

Про це пише 9to5Google.

Представник YouTube підтвердив, що згадане нововведення є експериментальним і зараз воно доступне обмеженій кількості користувачів мобільного додатка YouTube на пристроях з Android та iOS. При цьому він не уточнив, навіщо ведеться розробка нової функції та коли вона може стати доступною широкому колу відвідувачів платформи.

Джерело зображення: YouTube / 9to5google

Використання фільтра кольорів не призведе до зміни всієї стрічки роликів на головній сторінці. Натомість підібрані за кольором ролики відображаються у новій стрічці, розташованій у верхній частині інтерфейсу програми. Як відбувається фільтрація відео, не зовсім зрозуміло.

Джерело зображення: YouTube / 9to5google

Можливо, алгоритм аналізує кольори, які присутні в мініатюрі того чи іншого ролика, або відбувається обробка всього файлу, щоб визначити, які відтінки в ньому домінують. У будь-якому випадку, нова функція не дозволить фільтрувати відео за тематикою або змістом, обмежуючись підбором контенту естетичної складової.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *