Apple виграла антимонопольний позов AliveCor щодо Apple Watch
1 min read

Apple виграла антимонопольний позов AliveCor щодо Apple Watch

Компанії Apple доводиться постійно відповідати на претензії дрібніших розробників нових технологій, яку ті звинувачують у незаконному запозиченні своїх ноу-хау. Нещодавно в суді розглядалася справа за позовом стартапу AliveCor, який звинуватив Apple у запозиченні своїх розробок у сфері контролю за частотою серцевих скорочень та спроб монополізувати в США ринок таких додатків.

Про це повідомляє агенція Reuters.

Каліфорнійська компанія AliveCor спеціалізується на розробці пристроїв та додатків, що дозволяють не просто стежити за серцевим ритмом за допомогою розумних браслетів та годинників, а й знімати електрокардіограму. Під час розглядуваного судового спору позивач стверджував, що Apple схилила його до співпраці у сфері вдосконалення алгоритмів відстеження аномалій у серцевому ритмі, але потім використовувала ідеї AliveCor у власних цілях і спробувала з їх допомогою монополізувати ринок подібних додатків у США.

Окружний суд Окленда в Каліфорнії ухвалив, що вина Apple у цьому випадку не доведена. Відповідно стороні звинувачення не вдалося довести, що Apple порушувала американські антимонопольні закони. Компанія тепер зберігає можливість удосконалювати методи контролю за серцевим ритмом за допомогою своїх розумних пристроїв та супутніх програм. AliveCor має намір подати апеляцію та висловлює сильне розчарування таким вердиктом суду.

Невеликій каліфорнійській компанії вдалося розробити для Apple Watch спеціальний браслет KardiaBand, який дозволяє пристрою Apple знімати електрокардіограму. AliveCor також розробила додаток Kardia для розумного годинника Apple і додаток SmartRhythm, який використовує систему штучного інтелекту для аналізу серцевого ритму користувача. AliveCor не відмовляється від намірів подавати проти Apple окремий позов щодо порушень у галузі патентного права.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *