ByteDance відмовляється продавати TikTok американським компаніям
1 min read

ByteDance відмовляється продавати TikTok американським компаніям

Після прийняття законопроекту про заборону TikTok, власник ByteDance заявив, що радше закриє додаток, ніж продасть. Якщо китайській компанії не вистачить юридичних ресурсів для врегулювання закону про заборону платформи, то соцмережа залишить ринок США.

Чим зумовлено таке рішення

Алгоритми, завдяки яким функціонує TikTok, є базовими для загальної діяльності ByteDance. Отож продавати програму разом з ними ніхто не буде. 

З іншої сторони на TikTok припадає лише невелика частка загальних доходів ByteDance. Тому материнська компанія воліла б закрити програму в США, ніж продати її потенційному американському покупцеві.

Припинення роботи TikTok значною мірою вплине на бізнес ByteDance, але компанії не доведеться відмовлятися від свого основного алгоритму.

Про ці наміри розповів представник TikTok в четвер на медіа-платформі Toutiao. Спочатку в TikTok відмовлялися хоч щось коментувати. Але після виходу статті в The Information про те, що ByteDance вивчає сценарії продажу бізнесу TikTok у США без алгоритму, представнику компанії довелося оголосити про справжні наміри.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *