Новий трейлер гри S.T.A.L.K.E.R. 2: Heart of Chornobyl вийшов українською
1 min read

Новий трейлер гри S.T.A.L.K.E.R. 2: Heart of Chornobyl вийшов українською

Українська студія GSC Game World презентувала новий трейлер майбутньої гри S.T.A.L.K.E.R. 2: Heart of Chornobyl. З нагоди 38-ї річниці катастрофи на ЧАЕС розробники показали гравцям, як виглядатиме ігровий всесвіт. 

У короткому ролику не показано кадрів з бійками. Основна увага зосереджена на пейзажі Зони відчуження. Трейлер розпочинається в локації, де з висоти пташиного польоту видно чи не усю Прип’ять. Далі глядачам показують зображення колеса огляду, центральної площі, атомну станцію, завод, дитячий садок та ін. 

Спустошене, безлюдне місто, що поросло жовтими бур’янами та оповите гострими хмарками радіаційного туману, чудово передає загальну атмосферу майбутньої гри. Разом з тим гравці отримали змогу оцінити, як S.T.A.L.K.E.R. 2: Heart of Chornobyl звучатиме українською

На гру в локаціях Зони відчуження варто очікувати восени. Гра S.T.A.L.K.E.R. 2: Heart of Chornobyl вийде 5 вересня для ПК та Xbox Series. Одразу після виходу, того ж дня, гра стане доступною в Game Pass. Для бажаючих замовити S.T.A.L.K.E.R. 2: Heart of Chornobyl завчасно, відкриті попередні замовлення на сайті розробників та в Steam.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *