Заборонений у Китаї WhatsApp раптово запрацював
1 min read

Заборонений у Китаї WhatsApp раптово запрацював

У минулому місяці Apple видалила WhatsApp зі свого магазину додатків після розпорядження китайського уряду. Однак користувачі в Пекіні та Шанхаї запевняють, що додаток у них на смартфонах працює без збоїв. Для країни з одним з найсуворіших у світі обмежень на Інтернет – це абсолютно незвичне явище.

Зазвичай користувачі служби Meta Platforms Inc. у Пекіні та Шанхаї використовують віртуальні приватні мережі, щоб отримати доступ до заборонених платформ. Проте надсилати та отримувати повідомлення WhatsApp вони можуть без цих інструментів. Інші ж соціальні медіа-сервіси, такі як Signal та Instagram, залишаються недоступними.

Наразі незрозуміло скільки людей в Китаї мають змогу використовувати WhatsApp. За попередніми оцінками продуктом компанії Meta в країні користувалося лише кілька мільйонів користувачів. У той час китайский WeChat Tencent Holdings Ltd налічує понад мільярд активних клієнтів.

Коментувати ситуацію з відкритим доступом до WhatsApp у компанії відмовилися. Адміністрація кіберпростору Китаю також не прокоментувала цю подію.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *