Meta створить бездротові навушники з камерами та AI Assistant
1 min read

Meta створить бездротові навушники з камерами та AI Assistant

У понеділок інсайдери повідомили, що Meta Platforms вивчає можливість створення навушників на основі штучного інтелекту з камерами.

На сьогоднішній день багато компаній прагнуть розробити носимі пристрої з функцією штучного інтелекту. Керівництво Meta очікує, що майбутня розробка ідентифікуватиме об’єкти навколишнього середовища та називатиме їх, а також перекладатиме іноземні мови. Наразі цей проект носить назву Camerabuds, і коли з’являться перші прототипи новинки достеменно невідомо. 

Носимий пристрій з функціями штучного інтелекту – це вже не перша розробка компанії. У вересні минулого року Meta анонсувала нове покоління розумних окулярів Ray-Ban зі штучним інтелектом. Їхня вартість становить 299 доларів.

Попри високу ціну вони вже встигли стати популярним гаджетом серед користувачів. У відгуках говориться, що розумні окуляри полегшують запис відео та фотографій, а також працюють за технологією Augmented Reality. Також Ray-Ban оснащені вбудованими динаміками, камерою та мікрофонами, але виглядають як звичайні сонцезахисні окуляри. 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *