Microsoft витратить 4 млрд євро на створення інфраструктури ШІ у Франції
1 min read

Microsoft витратить 4 млрд євро на створення інфраструктури ШІ у Франції

У корпорації Microsoft повідомили, що компанія планує інвестувати 4 мільярди євро на створення хмарної інфраструктури та інфраструктури штучного інтелекту у Франції. У заяві також йшлося про те, що до 2027 року американський конгломерат планує підтримати 2500 стартапів та допомогти в навчанні людей. 

Про партнерство Microsoft оголосила ще на початку цього року. Тоді корпорація інвестувала 15 мільйонів євро в паризький стартап Mistral AI, який конкурує з OpenAI. Наразі Microsoft планує виділити додаткові інвестиції на розвиток хмарних технологій та структури ШІ. 

Що стосується французької сторони, то тут розробка штучного інтелекту вже давно знаходиться у центрі уваги. Національні фонди та місцеві мільярдери підтримують Mistral і Kyutai, некомерційну дослідницьку організацію зі штучного інтелекту, яка була створена минулого року. Оголошення Microsoft – результат саміту президента Еммануеля Макрона «Обирай Францію». Його метою є залучення іноземних інвестицій і перетворення Франції на фінансовий центр Європейського Союзу

Тим часом Microsoft робить шалені інвестиції по всьому світу. Таким способом компанія популяризує хмарні технології Azure і пов’язані з нею інструменти ШІ. У лютому Microsoft оголосила про подібні інвестиції в розмірі 3,2 мільярда євро в Німеччину. У квітні компанія інвестувала 1,5 мільярда доларів у фірму G42, що займається штучним інтелектом в Абу-Дабі.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *