Apple укладає угоду з OpenAI, щоб встановити ChatGPT на iPhone
1 min read

Apple укладає угоду з OpenAI, щоб встановити ChatGPT на iPhone

Нещодавно компанії Apple та OpenAI домовилися про співпрацю. Apple використовуватиме чат-бот стартапу на iPhone. Наразі обидві сторони завершують узгодження умов договору про використання функцій ChatGPT в iOS 18 від Apple.

Також Apple провела переговори з Google Alphabet Inc. про ліцензування чат-бота Gemini цієї компанії. Однак корпорації поки не дійшли згоди в окремих питаннях. Переговори все ще тривають, але невідомо що завершаться вони підписанням угоди. 

Що стосується контракту з OpenAI, то він дозволить Apple використовувати чат-бота як частину нових функцій ШІ, про які компанія планує оголосити наступного місяця. Однак на даному етапі представники Apple, OpenAI і Google відмовляються від коментарів.

Минулого року виконавчий директор Apple Тім Кук сказав, що він особисто використовує ChatGPT OpenAI. Однак зауважив, що чат-бот має декілька проблем, які необхідно вирішити та пообіцяв, що нові функції штучного інтелекту в продуктах Apple впроваджуватимуться на дуже продуманій основі. 

У червні Apple проведе щорічну Всесвітню конференцію розробників. На ній компанія розповість про свої досягнення у галузі штучного інтелекту. Як повідомляють інсайдери, Apple планує активізувати деякі продукти ШІ центрами обробки даних, які оснащені процесорами власного виробництва

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *