Через розрив підводного кабелю у Східній Африці проблеми з Інтернетом
1 min read

Через розрив підводного кабелю у Східній Африці проблеми з Інтернетом

Повільне підключення до мережі Інтернет спостерігається у декількох країнах Східної Африки, у тому числі й Кенії. Фіксувати збої в передачі даних почали після того, як один з підводних кабелів, що обслуговує регіон, було пошкоджено. 

Керівник групи з технологій та інновацій у панафриканській компанії Liquid Intelligent Technologies Бен Робертс повідомив, що за останньою інформацією, один з підводних кабелів перерізано. Місце ушкодження фіксується в 45 кілометрах на північ від Дурбану.

Експерти вважають, що східноафриканський регіон постраждав через те, що деякі з його популярних провайдерів обслуговуються центрами обробки даних у Південній Африці. За словами Робертса наразі інтернет-трафік перенаправлено, а інженери займаються вирішенням проблеми. 

Це не перша проблема з підключенням до Інтернету викликана несправністю підводних кабелів. У березні пошкодження чотирьох кабелів біля західного узбережжя Африки призвели до перебоїв в роботі Мережі на всьому континенті. Згідно з даними таких фірм, як NetBlocks, Kentik, West Africa Cable System, MainOne, South Atlantic 3 і ACE, які займаються підводними кабелями усі вони свого часу фіксували несправності. Причина збоїв у роботі досі не названа. 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *