Apple використає власний чіп з підтримкою ШІ на iPhone
1 min read

Apple використає власний чіп з підтримкою ШІ на iPhone

Apple вже давно повідомила, що використовуватиме можливості штучного інтелекту на пристроях з новою версією iOS 18, яка вийде цього року. Однак лише нещодавно стало відомо, що сервери даних ШІ Apple оснастить власним чіпом. Він допомагатиме штучному інтелекту в обробці завдань та сприятиме конфіденційності користувачів. 

У цьому році Apple презентує новий iPhone з генеративними функціями штучного інтелекту. В компанії завжди піклувалися про конфіденційність своїх користувачів, тому навіть зі штучним інтелектом ця частина політики Apple залишається непорушною. Цьому сприятимуть власні чіпи штучного інтелекту на серверах. В останніх звітах йдеться про те, що Apple використовуватиме власні чіпи серії M для живлення серверів. 

Вихід Apple на ринок штучного інтелекту дещо затримався, однак в компанії готові інвестувати у цю галузь. Раніше компанія вже презентувала новий M4 для нових iPad Pro; повідомила про чіпсет серії A з функціями ШІ, який буде в серії iPhone 16. Також Apple співпрацюватиме з OpenAI або Google, аби розробити інтуїтивно зрозумілі програми для створення зображень на базі ШІ. 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *