Arm Holdings випустить чіпи ШІ у 2025 році 
1 min read

Arm Holdings випустить чіпи ШІ у 2025 році 

Arm Holdings планує розробити чіпи зі штучним інтелектом (AI). Перші продукти з’являться на ринку вже в  2025 році. Про це в неділю повідомила Nikkei Asia

Згідно з останніми даними, британська компанія Arm планує створити цілий підрозділ, що займатиметься розробкою чіпів ШІ. Перший прототип плануються презентувати весною 2025 року, а масове виробництво запустять восени того ж року. За словами Nikkei Asia, Arm Holdings оплатить початкові витрати на розробку разом із SoftBank.

Щойно налагодиться система масового виробництва, бізнес чіпів штучного інтелекту можна буде відокремити на передати SoftBank. Його представники, до речі, вже ведуть переговори з Taiwan Semiconductor Manufacturing Corp (TSMC) та іншими компаніями галузі, прагнучи отримати виробничі потужності. 

Британський розробник чіпів ліцензує свої винаходи та заробляє, в основному, за рахунок роялті. Вийшовши на ринок центрів обробки даних, де оператори прагнуть створювати власні чіпи для живлення нових моделей ШІ, він автоматично створить конкуренцію Nvidia та Apple. Саме ці постачальники наразі домінують у цьому сегменті ринку. 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *