ByteDance володіє найпопулярнішим в Китаї чат-ботом з ШІ
1 min read

ByteDance володіє найпопулярнішим в Китаї чат-ботом з ШІ

ByteDance Ltd. обігнала Baidu Inc. у змаганні за створення аналогу ChatGPT. Принаймні з точки зору популярності. Doubao, чат-бот на основі штучного інтелекту, випущений у серпні, перевершив Baidu Ernie Bot за кількістю завантажень. До того ж він має більше регулярних щомісячних користувачів iOS у Китаї.

Найпершим у країні запустили Ernie Bot, чим і була зумовлена його популярність за відсутності альтернатив. Тепер лідерство у цьому сегменті перейшло ByteDance. І все завдяки головному виконавчому директору Ляну Рубо, який тривалий час наполягав на необхідності наздогнати світових гігантів у сфері штучного інтелекту. 

Згідно зі статистикою, Doubao був найбільш завантажуваним чат-ботом штучного інтелекту на iOS. За рік було майже 9 мільйонів завантажень, за ним слідує Ernie з 8 мільйонами. У Doubao також було найбільше активних користувачів щомісяця — понад 4 мільйони.

Окрім цього ByteDance минулого тижня повідомила, що Doubao зараз має 26 мільйонів активних користувачів щомісяця на мобільних пристроях і ПК. За даними Similarweb, мобільний додаток ChatGPT від OpenAI має 6,7 мільйонів користувачів щомісяця в США.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *