Apple анонсувала функцію, яка допомагає при захитуванні
1 min read

Apple анонсувала функцію, яка допомагає при захитуванні

Спеціально для користувачів  iOS, яких нудить в транспорті при спробі користуватися гаджетом, Apple анонсувала нову функцію. Згідно з даними компанії, подібні хвороби руху викликані сенсорним конфліктом між тим що користувач бачить та відчуває. Щоб боротися з цією проблемою технологічний гігант створив функцію під назвою Vehicle Motion Cues для iPhone та iPad. Вона допоможе знизити нудотні відчуття у пасажирів транспортних засобів і стане доступною вже в цьому році. 

Як це працюватиме

Завдяки функції анімовані крапки по краях екрана змінюватимуться в залежності від зміни руху транспортного засобу. Це допоможе мінімізувати негативний вплив сенсорного конфлікту і, до того ж, не змінюватиме основного вмісту на дисплеї. 

Використовуючи датчики, вбудовані в iPhone і iPad, Vehicle Motion Cues розпізнає, коли користувач перебуває в транспортному засобі, що рухається, і реагує відповідно. Цю функцію можна налаштувати на автоматичне вмикання на iPhone або контролювати її з Центру керування.

Окрім Vehicle Motion Cues, технологічний гігант раніше вже анонсував функцію для людей з обмеженими можливостями. Це була функція керування зором, яка дозволяє користувачам керувати вмістом смартфону за допомогою очей.  

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *