Компанія Neuralink готова імплантувати ще один мозковий чіп
1 min read

Компанія Neuralink готова імплантувати ще один мозковий чіп

Neuralink, яка займається виготовленням мозкових чіпів, раніше вже провела першу успішну трансплантацію. У нещодавньому дописі Ілон Маск заявив, що компанія готова провести ще одну операцію по пересадці чіпу. Він вчегове підкреслив, що кібернетичний мозковий імплант Telepathy дозволить пацієнту керувати пристроями просто подумавши про це. 

Компанія Neuralink прагне допомогти людям з обмеженими можливостями нормально функціонувати. Ноланд Арбо, перша людина, якій був імплантований такий мозковий чіп, нещодавно був помічений у відео. У ролику повідомляється, що чоловік паралізований нижче плечей. Він не може використовувати комп’ютерну мишку чи клавіатуру. Однак після трансплантації він спокійно грає в шахи на ПК, керуючи пристроєм просто силою думки.

Ноланд Арбо розповів на відео, що нарешті отримав можливість знову робити те, чого не міг багато років. Він навіть зміг зупинити музику, яка грала у фоновому режимі. 

Технологія компанії Neuralink працює через з імплантат під назвою Link. Цей пристрій, розміром приблизно з монету, встановлюють в мозок за допомогою інвазивної хірургії. Він підключає людський мозок безпосередньо до комп’ютера. За словами представників компанії, це допоможе людям з неврологічними захворюваннями покращити якість життя.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *