Анонсовано вихід моделі iPhone 17 Slim: що про неї відомо
1 min read

Анонсовано вихід моделі iPhone 17 Slim: що про неї відомо

Нещодавно з’явилася інформація, що в наступному році вийде абсолютно нова модель iPhone 17 Slim. Ймовірно, вона замінить лінійку моделей Plus. 

Модель iPhone 17 Slim, що вийде в 2025 році, буде дорожчою, ніж варіант iPhone 17 Pro Max. Цей смартфон матиме 6,6-дюймовий екран, як у варіанті Plus, але з тоншим корпусом. Хоча, в деяких звітах йдеться, що новинка наступного року отримає дисплей з діагоналлю, розмір якої коливатиметься між 6,12-дюймовим iPhone 17 і 6,69-дюймовим iPhone Pro Max. Також інсайдери припускають, що Phone 17 Slim матиме новий чіпсет A19 на основі штучного інтелекту.

Дехто припускає, що майбутня модель Slim може бути тією самою лінійкою Ultra від Apple, про яку вже говорять декілька років. Також в наступному році варто очікувати на те, що модельний ряд iPhone отримає найбільші зміни в дизайні з часів iPhone X.

В останні роки компанія Apple часто експериментувала з новими варіантами екрану. Спочатку користувачі побачили Mini, потім перейшли на Plus і, за чутками, наступного року буде представлена ​​версія Slim. Загалом попередні моделі не мали великої популярності у користувачів, тому були зняті з виробництва. Тим не менше компанія очікує, що Slim сподобається клієнтам, які люблять легкі телефони.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *