AirTag Tracker від Apple буде представлений в наступному році
1 min read

AirTag Tracker від Apple буде представлений в наступному році

Випуск наступної версії AirTag Tracker затримується. Згідно з останніми заявами компанії оновлена версія буде представлена в середині 2025 року. 

У звітах говориться, що новий AirTag вже проходить тестування з партнерами-виробниками Apple в Азії, але останні оновлення будуть впроваджуватись в продукт в кінці поточного року. 

AirTag 2 від Apple – це перше оновлення з моменту появи першого пристрою в 2021 році. Цей гаджет допомагає відстежувати предмети. Варто лише прикріпити його до ключів, гаманця чи iPhone. Однак за останні роки AirTag Tracker завоював популярність не лише у звичайних громадян, але й у сталкерів. Це змусило Apple і Google об’єднатися й створити інший продукт для відстеження сторонніх предметів різного роду.

Новий AirTag, ймовірно, отримає новий дизайн і форм-фактор, що спростить його використання. Також він працюватиме на новому чіпі, який матиме здатність визначати чи призначений предмет для стеження. Ще повідомлялося, що завдяки новому оновленню iOS 17.5, користувачі можуть налаштувати AirTag для використання на пристроях з ОС Android.  Аналітик Мін-Чі Куо також зазначив, що AirTag 2 може бути сумісним з гарнітурою Vision Pro.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *