Apple представить iPhone 16 у двох нових кольорах
1 min read

Apple представить iPhone 16 у двох нових кольорах

До запуску iPhone 16 залишилося всього кілька місяців, а інфопростором вже ширяться різні чутки щодо його функцій, дизайну та характеристик. Наразі відомо, що лінійка iPhone 2024 року включатиме чотири варіанти: iPhone 16, iPhone 16 Pro, iPhone 16 Plus і iPhone 16 Pro Max.

У свою чергу, аналітик Мін-Чі Куо вважає, що компанія представить може представити два нових кольори смартфону. У своїй публікації на Х він повідомив, що iPhone 16 Pro і iPhone 16 Pro Max будуть доступні в чорному, білому, сріблястому і сірому кольорах. Додатково можуть бути представлені два нові кольори – натуральний титан та рожевий.

Також Куо очікує, що iPhone 16 та iPhone 16 Plus будуть представлені в чорному, білому, зеленому, рожевому та синьому кольорах. Швидше за все, жовтий колір iPhone 15, буде замінений на білий в новій лінійці гаджетів.

Раніше вже повідомлялося, що iPhone 16 може бути представлений у фіолетовому кольорі. Однак експерт Apple Куо не згадував про цей відтінок у публікації. Також відомо, що майбутні смартфони матимуть ємнісні кнопки, нову батарею з більшим зарядом енергії, чіп A18 Pro.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *