Google сповільнить темпи розробки нових функцій ШІ
1 min read

Google сповільнить темпи розробки нових функцій ШІ

У цьому місяці Google продемонструвала свої можливості штучного інтелекту на доповіді I/O 2024. Тоді багато хто говорив, що компанія не зможе наздогнати OpenAI, якщо обмежуватиметься розробкою основних продуктів.

У свою чергу, під час інтерв’ю гендиректор Google Сундар Пічаї повідомив, що у прагненні стати лідером, потрібно діяти спокійно, а не влаштовувати перегони. Потрібно відшукати баланс між досягненнями в галузі новітніх технологій та відповідальністю за їхнє використання. Сундар Пічаї також підтвердив, що Google йтиме власним шляхом у галузі розвитку штучного інтелекту, а не намагатиметься наздоганяти конкурентів. 

В компанії усвідомлюють, що розробка нових інструментів штучного інтелекту повинна проходити всі етапи перевірки на наявність помилок. Загалом про це заговорили, коли компанія зіткнулася з хвилею хейту відносно свого генератора зображень зі штучним інтелектом, який створював контент на основі перекручених історичних фактів. Пічаї заявив, що компанія внесе цілий список змін і вдосконалень у механізм ШІ. Google гарантує, що ці проблеми та помилки більше ніколи не повторяться.

Керівництво Google розуміє, що необхідно контролювати прогрес та дотримуватися норм безпеки в штучному інтелекті, оскільки ця технологія стане невід’ємною частиною нашого життя. 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *