Copilot+: Microsoft відкриває еру ноутбуків з ШІ
1 min read

Copilot+: Microsoft відкриває еру ноутбуків з ШІ

Корпорація Microsoft покладає великі надії на ринок комп’ютерів зі штучним інтелектом, саме тому вона пропонує створити ПК Copilot+. Вони будуть оснащені 16 ГБ оперативної пам’яті, ключем Copilot і вдосконаленим апаратним забезпеченням для запуску програм ШІ. Компанія сподівається, що такі бренди, як Asus, HP і Dell, приєднаються до неї у створенні ПК нового покоління.

Також Microsoft залучити до створення чіпів для ПК Copilot+ Qualcomm, Intel і AMD. Адже ці комп’ютери повинні забезпечувати функції штучного інтелекту і при цьому бути енергоємними. 

Microsoft співпрацює з OpenAI, який допоміг у розробці Copilot. Наразі віртуальний помічник зі штучним інтелектом, який працює на  ПК з Windows 11ChatGPT із інтерфейсом від Microsoft. Майбутні ПК Copilot + поглиблять цю інтеграцію, пропонуючи нову функцію Recall. В Microsoft кажуть, що цей інструмент допоможе людям знаходити елементи, файли та навіть результати минулих пошуків на ПК. 

Початок ери ПК зі штучним інтелектом покаже, чи вдалося Microsoft наздогнати чіпи серії M від Apple, чи вони створили більш довершений продукт. Однак для початку потрібно представити ПК з новітніми функціями, які б наочно показали потенціал продукту. 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *