Голосу Скарлетт Йоханссон не буде в ChatGPT
1 min read

Голосу Скарлетт Йоханссон не буде в ChatGPT

OpenAI видаляє один із голосів, які використовує ChatGPT. В понеділок компанія повідомила, що користувачі чат-боту виявили, що один із голосів віртуального помічника дуже схожий на голос Скарлетт Йоханссон. Тоді ж Йоханссон опублікувала заяву, в якій говорилося, що вона найняла юридичну раду, аби дізнатися все про голос Sky і отримати точні відомості про те, як він був розроблений. Зараз голос Sky видалено з чат-боту.

В блозі компанії повідомили, що голос Sky не є імітацією голосу Скарлетт Йоханссон. Він належить іншій людині, що займається професійним озвучуванням. Проте її особистість не розкривають, щоб зберегти конфіденційність. 

Користувачі, які чули голос Sky здебільшого порівнювали його з голосом із фільму “Вона” (2013 р.). Там Йоханссон озвучила віртуальну помічницю, в яку закохується головний герой. І хоча компанія не порівнювала голос Sky з голосом Йоханссон, гендиректор OpenAI Сем Альтман написав у Twitter слово “Вона” після презентації оновленого ChatGPT.

Скарлетт Йоханссон також в своїй заяві зазначила, що представники OpenAI звернулися до неї у вересні минулого року, з проханням стати голосом чат-боту. Після довгих роздумів актриса відмовилася з особистих причин та етичних міркувань. 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *