OpenAI оголосила повернення гендиректора після внутрішнього розслідування
1 min read

OpenAI оголосила повернення гендиректора після внутрішнього розслідування

Компанія OpenAI, провідна компанія у галузі штучного інтелекту, анонсувала завершення внутрішнього розслідування, що передувало тимчасовій відставці їх гендиректора Сема Альтмана.

За даними компанії, розслідування провела відома юридична фірма WilmerHale.

В результаті розслідування встановлено, що між попереднім складом ради директорів та Альтманом виник значний розрив довіри. Проте, згідно з головою ради директорів компанії OpenAI Бретом Тейлором, саме Альтман та президент компанії Грег Брокман визнані відповідними лідерами OpenAI.

У результаті розслідування до ради директорів OpenAI включено нові обличчя: Доктора Сью Десмонд-Хеллманн, Ніколь Селігман та Фіджі Сімо. Вони обіцяли тісно співпрацювати з поточними членами ради директорів та вищим керівництвом OpenAI.

Сем Альтман виразив подяку юридичній фірмі WilmerHale, раді тому, що може повернутися до ради директорів OpenAI, і заявив, що радий рухатися вперед. Компанія підкреслює, що інцидент вичерпаний, і відзначає своє прагнення рухатися далі.

Публікація деталей розслідування не сталася, однак, зазначено, що воно було проведено з урахуванням великої кількості свідчень та документів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *