Supermicro увійшла до індексу S&P 500, випередивши Whirlpool
1 min read

Supermicro увійшла до індексу S&P 500, випередивши Whirlpool

Компанія Supermicro продовжує свою вражаючу траєкторію успіху, вступивши до престижного клубу S&P 500, а також випередивши в рейтингу конкурента Whirlpool.

За останні два роки акції цієї технологічної компанії піднеслися у ціні більш ніж на 20 разів, а з початку 2024 року зросли на понад 200%, досягнувши ринкову капіталізацію понад $50 млрд.

Спостерігається, що додавання акцій Supermicro до складу індексу S&P 500 підтягло їхню вартість, оскільки це сприяло зростанню попиту на цінні папери від інвесторів, що відстежують цей індекс.

Компанія, яка вигравала від буму штучного інтелекту, є одним із ключових гравців у виробництві серверів та комп’ютерної техніки. Крім того, вона постачає обладнання для будівництва обчислювальних кластерів, що базуються на технологіях компанії NVIDIA для навчання та застосування моделей штучного інтелекту.

За останній квартал минулого року компанія Supermicro збільшила виручку більш ніж удвічі, до $3,66 млрд, і аналітики прогнозують подальший ріст у цьому кварталі.

Експерти зазначають, що успіх Supermicro в значній мірі пов’язаний з розквітом NVIDIA, чий ринок сягає понад $2 трлн, завдяки буму у сфері штучного інтелекту.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *