NVIDIA оголосила про конференцію GTC 2024
1 min read

NVIDIA оголосила про конференцію GTC 2024

Головна подія цьогорічної конференції Graphics Technology Conference (GTC) від компанії NVIDIA буде присвячена новітнім розробкам у сфері штучного інтелекту.

Захід, запланований на 18 березня, обіцяє бути визначним для розробників ШІ. Компанія NVIDIA, відома своїми графічними процесорами, підкреслює, що це буде “конференція номер один для розробників ШІ”.

Після трьох років віртуальних заходів, цього року NVIDIA вирішила повернутися до офлайн-формату. Очікується, що на GTC 2024 будуть представлені нові спеціалізовані прискорювачі загального призначення (GPGPU), що може включати в себе архітектуру Blackwell і прискорювачі B100 і GB200, призначені для заміни архітектури Hopper.

Ключовою темою конференції стане все, що пов’язане з ШІ, і очікується, що NVIDIA розповість про нові розробки та технології у цій області.

Серед інших анонсованих інновацій – інструменти на базі генеративного ШІ для створення цифрової реклами, новий чат-бот Chat with RTX, метавсесвіт від SyncTwin, інструменти ШІ для створення зображень від Refik Anadol Studio та інші.

Попередні конференції GTC майже ніколи не звертали увагу на споживчу графіку, проте на цьому заході можуть бути зроблені винятки, подібні до представлення серії відеокарт TITAN Z на GTC 2014.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *