ЄС розслідує TikTok за порушення цифрових норм
1 min read

ЄС розслідує TikTok за порушення цифрових норм

Відповідно до закону “Про цифрові послуги” Європейський союз розпочав розслідування щодо соціальної мережі TikTok у зв’язку з підозрою у порушенні вимог щодо захисту дітей та прозорості реклами.

Регулятор ЄС Тьєррі Бретон прийняв рішення про розслідування після аналізу звіту про політику та ризики розміщення контенту на платформі та відповідей компанії на офіційні запити.

Закон ЄС “Про цифрові послуги”, який набрав чинності 17 лютого, накладає обов’язки на великі онлайн-платформи та пошукові системи щодо боротьби з незаконним контентом та забезпечення громадської безпеки.

Компанія ByteDance, яка володіє TikTok, стикається з можливим штрафом до 6% від світового обороту, якщо буде визнана винною у порушенні правил DSA.

Єврокомісія зосереджується на алгоритмах TikTok, які можуть сприяти поведінковим залежностям, і перевіряє, чи прийняла компанія відповідні заходи щодо конфіденційності та безпеки неповнолітніх.

Представник TikTok заявив, що компанія продовжить співпрацювати з експертами та представниками галузі для забезпечення безпеки на своїй платформі, і планує надати Єврокомісії докладну інформацію з цього питання.

Це друге розслідування Єврокомісії щодо порушень DSA. Раніше на підозрі щодо порушень опинилася платформа соціальних мереж X, належність якої Ілону Маску.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *