Alibaba починає цінову війну за штучний інтелект у Китаї
1 min read

Alibaba починає цінову війну за штучний інтелект у Китаї

Alibaba Group Holding Ltd. знизила ціни на низку послуг штучного інтелекту на цілих 97%. Це спонукало Baidu Inc. негайно відреагувати демпінг в новоствореному сегменті штучного інтелекту на китайському ринку. 

Так, Baidu Cloud у вівторок заявив, що надасть безкоштовні послуги на основі своїх моделей Ernie AI. Це трапилося за кілька годин після того, як Alibaba оприлюднила знижки та підписала 9 вигідних угод з корпоративними клієнтами. Минулого тижня компанія ByteDance Ltd оприлюднила ціни на чат-бот Doubao та інші послуги з функціями ШІ. За словами представників компанії вони були нижчими на 99% за стандарти китайської промисловості (продукти Ernie, Alibaba тощо).

Такі події на ринку штучного інтелекту знаменують початок висококонкурентної боротьби у галузі, яка приваблює мільярди доларів інвестицій. Шквал інвестицій створив безліч моделей штучного інтелекту та породив багато інших споживчих і корпоративних продуктів, які починають боротися за користувачів. 

Загалом китайські компанії завжди покладалися на знижки, щоб привабити клієнтів. І це стосується усіх сегментів ринку: від технологічного до гастрономічного. Цього року Alibaba вже спровокувала каскад зниження цін на хмарні обчислення у березні, запропонувавши знижки до 55%. Схоже, скоро демпінг на китайському ринку стане нормою.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *