Zoom прогнозує низький рівень доходів через стагнацію клієнтів
1 min read

Zoom прогнозує низький рівень доходів через стагнацію клієнтів

Компанія Zoom Video Communications Inc. поділилася звітом, щодо майбутніх продаж. І як виявилося зусилля виробника програмного забезпечення для бізнесу приваблюють менше клієнтів. Прогнозований дохід становитиме 1,15 мільярда доларів. Прибуток на акцію складе $1,21.

Під час пандемії відеопрограмне забезпечення Zoom стало основним комунікаційним засобом для багатьох працівників. Тоді ж компанія переорієнтувалася на бізнес-клієнтів. Вона розширила лінійку продуктів, впровадивши функцію телефонних дзвінків, контакт-центр та інструменти штучного інтелекту. Навіть Meta Platforms Inc., яка закриває свій інструмент для корпоративного спілкування, рекомендує переходити на Workvivo. Однак показники дохідності продовжують знижуватися. 

Під час оприлюднення результатів аналітики були стурбовані питанням, чи збільшиться обіг доходів від корпоративних та приватних клієнтів Zoom, і чи залишаться користувачі. Відтік клієнтської бази становив 3,2% у цьому кварталі, і 3% у попередньому. Обсяг продажів від цих клієнтів склав 475,5 мільйонів доларів.

Фінансовий директор Келлі Стекельберг пояснює зростання відтоку новими правилами прострочених платежів. Вони спонукали деяких клієнтів скасовувати підписки. І хоча Zoom інтегрував нові інструменти для ефективного ведення бізнесу онлайн, цього виявилося недостатньо, щоб стабілізувати рівень доходу. 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *