Ілон Маск стурбований новою технологією Recall від Microsoft
1 min read

Ілон Маск стурбований новою технологією Recall від Microsoft

Нещодавно корпорація Microsoft анонсувала новий набір функцій ШІ. Функція Recall допомагає користувачам Windows оптимізувати роботу, пропонуючи автоматичне виконання дій на основі попередньої поведінки клієнта в Інтернеті та на ПК. В компанії повідомили, що ця технологія постійно робить знімки екрану та використовує штучний інтелект для їхнього аналізу.

У багатьох людей це повідомлення викликало занепокоєння. Зокрема Ілон Маск у публікації в соціальній мережі Х написав, що ця функція нагадує епізод з “Чорного дзеркала”, популярного науково-фантастичного серіалу, у якому розповідається про наслідки розвитку технологій. І він обов’язково вимкне її, якщо користуватиметься ПК Copilot +

Нові ПК Copilot + з’являться на ринку найближчим часом. Вони матимуть 16 ГБ оперативної пам’яті, ключ Copilot і передову апаратну технологію для запуску додатків ШІ. Також там буде присутня функція Recall. 

В компанії сподіваються, що користувачі довірятимуть пристроям виконання різноманітних завдань. Сатья Наделла, генеральний директор Microsoft сказав, що Recall запам’ятає та зрозуміє все, що людина робить на комп’ютері, роблячи постійні знімки екрану. Дані оброблятимуться на пристрої та працюватимуть лише в браузері Microsoft Edge. Та навіть у такому випадку занепокоєння Маска та багатьох користувачів можна зрозуміти. Стрімкий розвиток ШІ ставить під сумнів питання конфіденційності користувачів. 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *