Apple планує представити модель iPhone SE 4 у 2025 році
1 min read

Apple планує представити модель iPhone SE 4 у 2025 році

Звістки про нову модель iPhone SE 4 викликали хвилювання серед шанувальників Apple. Нові дані свідчать про те, що смартфон буде представлений в наступному 2025 році. Він коштуватиме близько 500 доларів та матиме технологію Face ID, що може підвищити його престиж і розмістити гаджет в преміум-категорії.

Очікується, що модель iPhone SE 4 матиме новий дизайн, подібний до iPhone 14. Також він буде доступний у декількох кольорах і матиме вдосконалену конструкцію.

Щодо функціональності, iPhone SE 4 матиме оновлені характеристики, які відповідають сучасним вимогам, такі як потужний процесор, покращена камера і підтримка останніх версій операційної системи iOS. Очікується, що він працюватиме на процесорі А 15 або А 16. Також матиме порт USB C для заряджання.

Відносно камер досі ведуться суперечки. Дехто вважає, що в смартфона буде дві камери, інші впевнені, що камера буде одна, але на 48 Мп. Враховуючи ці дані є всі підстави вважати, що вартість нового гаджету буде вищою, ніж смартфони середнього цінового сегменту. 

Хоча дата виходу iPhone SE 4 ще не оголошена, відомо, що гаджет вже в стадії розробки.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *