Reka AI не придбають: переговори Snowflake закінчилися невдало
1 min read

Reka AI не придбають: переговори Snowflake закінчилися невдало

Компанія Snowflake Inc. не змогла завершити перемовини щодо придбання стартапу Reka AI. За інформацією джерел, переговори стосовно угоди на понад $1 мільярд завершились безрезультатно. Ця співпраця мала зміцнити позиції Snowflake в сфері генеративного штучного інтелекту, але домовитися не вдалося. 

Reka AI є перспективним стартапом, заснованим колишніми дослідниками з DeepMind, Google, Baidu та Meta. Стартап спеціалізується на розробці багатомодальних мовних моделей, здатних працювати з текстом, зображеннями, відео та аудіо. Придбання Reka AI могло б значно розширити можливості Snowflake в аналізі даних та штучному інтелекті. 

За інформацією Bloomberg, переговори почались кілька місяців тому, але зрештою сторони не змогли дійти згоди щодо умов угоди. Основними причинами відмови від угоди були відмінності в стратегічних підходах до розвитку технологій штучного інтелекту та оцінці вартості Reka AI.

Snowflake й надалі продовжує активно інвестувати в інші стартапи та партнерства для зміцнення своїх позицій на ринку. Наприклад, нещодавно компанія інвестувала в Metaplane для вирішення проблем якості даних, які впливають на розробку AI додатків. Таким чином, незважаючи на невдачу в угоді з Reka AI, Snowflake залишається націленою на розширення своїх можливостей у сфері штучного інтелекту через інші стратегічні інвестиції та партнерства.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *