Розробник Ai Pin стартап Humane продає свій бізнес
1 min read

Розробник Ai Pin стартап Humane продає свій бізнес

Стартап штучного інтелекту Humane Inc. шукає покупця для свого бізнесу. І це після того як минуло лише кілька тижнів після запуску Ai Pin. Наразі компанія співпрацює з фінансовими консультантами та оцінює свій бізнес у діапазоні від 750 мільйонів до 1 мільярда доларів. Коментувати ситуацію представники компанії відмовилися. 

Humane була заснована в 2018 році двома давніми ветеранами Apple Inc. , подружньою парою Імраном Чаудрі та Бетані Бонгіорно. Вони планували створити новий пристрій на базі штучного інтелекту, який міг би конкурувати з iPhone. Так і виник Ai Pin. 

Що таке Ai Pin

Це пристрій, який, за задумом розробників, може замінити смартфон. Він кріпиться до одягу і оснащений камерою, мініпроектором та мікрофоном. Він може виконувати різноманітні завдання, такі як відправка текстових повідомлень, відтворення музики та зйомка фотографій за допомогою жестів і голосових команд. Відмінною особливістю є можливість проектувати інформацію на долоню користувача 

Компанія Humane привернула значну увагу завдяки демонстрації Ai Pin на TED Talk, де співзасновник Імран Чаудрі показав здатність пристрою перекладати мови та надавати зведення новин. Він працює без традиційних додатків, використовуючи операційну систему Cosmos, яка з’єднує запити користувачів з різними AI-моделями 

Попри високі очікування, на ринку носимих технологій існує скептицизм щодо практичності таких пристроїв. Зокрема цей пристрій порівнюють з Google Glass, який свого часу мав проблеми зі сприйняттям користувачами. 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *