Copilot Assistant – помічник в командній роботі від Microsoft
1 min read

Copilot Assistant – помічник в командній роботі від Microsoft

Microsoft Corp. створює нову версію помічника Copilot, який допоможе групам співробітників співпрацювати. Про це було повідомлено у вівторок, в перший день конференції для розробників Build.

Новий інструмент Copilot Assistant створений спеціально для покращення співпраці у команді. Використовуючи можливості штучного інтелекту, він може надавати контекстні поради та підказки під час роботи з документами; робити записи ти підводити підсумки

Асистент може автоматично генерувати код, адаптований до потреб команди. Він підтримує інтеграцію з різними інструментами розробки, що полегшує спільну роботу. Copilot розроблений з урахуванням потреб сучасних команд і робить процес колаборації більш ефективним і продуктивним. 

В сегменті генеративного штучного інтелекту, який може генерувати або узагальнювати текст чи зображення корпорація Microsoft наразі лідирує. Після інвестування 13 мільярдів доларів у виробника ChatGPT OpenAI, Microsoft спрямувала таку ж суму на розвиток власного програмного забезпечення. Так, виник набір продуктів під брендом Copilot, який охоплює все: від помічника кодування до пошукової системи, вбудованої в Windows.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *