Китайська фірма NewLink шукає приватну позику
1 min read

Китайська фірма NewLink шукає приватну позику

NewLink Group, компанія, що підтримується Bain Capital і постачає програмне забезпечення для індустрії, пов’язаної з електромобілями, шукає позику на 100 мільйонів доларів. NewLink є материнською компанією NaaS Technology Inc., китайського постачальника послуг зарядки електромобілів, зареєстрованого в США.

Заснована у 2016 році, NewLink стала ключовим гравцем на китайському ринку електромобілів (EV). Вона успішно використовувала штучний інтелект та власне програмне забезпечення для зв’язку між операторами зарядних станцій і водіями.

На сьогоднішній день китайський ринок електромобілів переживає значні трансформації. Уряд ставить довгострокові цілі відносно розвитку цього сегменту економіки та приймає закони, які популяризують придбання EV. Так, за даними Китайської асоціації легкових автомобілів, продажі цих автівок зросли на 34 % у першому кварталі цього року. Разом з цим спостерігаються проблеми з нехваткою місць для заряджання та програмним забезпеченням. 

Фінансування піде на оренду паркувальних місць для зарядних станцій електромобілів у Китаї та Гонконзі. А також на тестування програмного забезпечення. Метою залучення приватного кредиту є підтримка подальшого розвитку компанії та впровадження інновацій у сфері послуг для електромобілів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *