Amazon Alexa отримає нові функції ШІ та стане платною
1 min read

Amazon Alexa отримає нові функції ШІ та стане платною

У цьому році Amazon.com презентує оновлену версію голосового помічника Alexa на базі штучного інтелекту. Щоб компенсувати витрати на нові технології компанія стягуватиме щомісячну плату. 

Нараз ціни на нові послуги ще не названі. Проте інсайдери зазначають, що нові функції не будуть включені в річну підписку Prime, яка коштує 139 доларів. Схоже, нові можливості віртуального помічника оплачуватимуться додатково.

Раніше компанія вже говорила про необхідність монетизації Amazon Alexa, адже запуск та розробка додатків ШІ вимагають великих інвестицій. Однак розвивати цей сегмент потрібно, оскільки OpenAI і тепер Microsoft створюють свої версії інструментів ШІ як у безкоштовних, так і в преміальних моделях.

Очікується, що компанія називатиме оновлення Alexa Plus. Працюватиме він за тим же принципом, що і ChatGPT Plus чи Copilot Pro від Microsoft.

OpenAI вже зробив доступною версію ChatGPT 4o, яка забезпечує голосову взаємодію на інтуїтивно зрозумілому рівні. Microsoft просуває штучний інтелект ще далі, анонсувавши випуск ПК Copilot Plus протягом наступних кількох місяців. Очікується, що Apple також продемонструє нові інструменти ШІ на WWDC 2024 наступного місяця. Amazon явно не хоче стояти осторонь цієї гонки, особливо коли має власні ресурси для керування об’ємними навантаженнями та системами ШІ.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *