Live Translate перекладатиме відео в режимі реального часу
1 min read

Live Translate перекладатиме відео в режимі реального часу

Корпорація Microsoft представила низку нових оновлень, зокрема функцію перекладу відео в реальному часі, яку буде додано до Microsoft Edge. Live Translate використовує можливості штучного інтелекту, щоб перекладати голосовий контент на таких платформах, як YouTube, LinkedIn і Coursera. Функція забезпечує користувачів як дубляжем, так і субтитрами. Окрім Youtube та освітніх платформ, Microsoft Edge представить цю функцію на головних веб-сайтах новин, таких як Reuters, CNBC і Bloomberg.

Переклад в реальному часі відбуватиметься з іспанської та корейської на англійську та з англійської на німецьку, хінді, італійську, російську та іспанську. Live Translate додали спеціально, щоб іншомовний відеоконтент був доступний для більшої аудиторії. 

Також в компанії повідомили, що згодом Microsoft розширить підтримку додаткових мов і веб-сайтів. Користувачі ж отримають доступ до широкого діапазону контенту, незалежно від мови оригіналу. 

Нова функція перекладу в режимі реального часу є частиною ширшого набору вдосконалень в галузі штучного інтелекту, які будуть представлені ініціативою Microsoft Edge Copilot

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *