Apple змінить дизайн iPhone 16: з’являться ємнісні кнопки
1 min read

Apple змінить дизайн iPhone 16: з’являться ємнісні кнопки

Цього року компанія Apple випустить довгоочікуваний  iPhone 16. Протягом тривалого часу ходить багато різних чуток щодо того, як зміниться дизайн майбутньої новинки. Нещодавній витік інформації підтвердив факт, що в майбутньому iPhone 16 фізичні кнопки з обох боків замінять на ємнісні.

Ємнісні кнопки імітують відчуття натискання, як при взаємодії з фізичною. Однак вони не рухаються і передають команди по сенсорним діодам. 

Раніше повідомлялося, що ємнісні кнопки з’являться в серії iPhone 15, але компанія відмовилася від цієї ідеї незадовго до початку виробництва. Наразі інсайдери повідомляють, що в майбутньому iPhone 16 ємнісні кнопки точно будуть. Компанія Apple вже розмістила на них замовлення на Advanced Semiconductor Engineering та очікує на поставки з Тайваню

Якщо вірити витоку інформації, то iPhone 16 буде оснащений системним модулем (SiP), до якого під’єднуватимуться ємнісні кнопки. Користувачі відчуватимуть вібрацію під час натискання на них. Вважається, що таке оновлення підвищить довговічність смартфона, оптимізувавши його форм-фактор.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *