Видалені фото повертаються користувачам iPhone
1 min read

Видалені фото повертаються користувачам iPhone

Нещодавно Apple випустила оновлення iOS 17.5, і деякі користувачі зіткнулися з дивною проблемою. Старі фотографії, які вже давно були видалені знову почали з’являтися в галереї iPhone.

Про цю проблему почали писати користувачі в соцмережах на початку цього тижня. Деякі клієнти компанії стверджують, що на їхніх пристроях з’явилися фотографії, які вони видалили декілька років тому. Один користувач Reddit був шокований тим, що знайшов у галереї смартфону фото, видалені ще в 2021 році. Також користувачі Apple помітили, що в інформації про фото, зображення ідентифікувалися як такі, які нещодавно були завантажені в хмару. 

Наразі ніхто не знає, у чому насправді проблема. Дехто припускає, що індексація iCloud могла бути вражена помилкою, яка повністю змінила динаміку того, який вміст є новим, а який старим. Однак навіть тоді, як iCloud показує людям фотографії, видалені багато років тому?

На це питання може відповісти лише Apple. Користувачі сподіваються, що компанія швидко виправить цю помилку, аби їх не бентежили раптові появи в галереї минулих версій себе, що були видалені.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *