SensoHub розробляє TDI-датчик для космічного застосування
1 min read

SensoHub розробляє TDI-датчик для космічного застосування

Починаючи з 2018 року корейська компанія SensoHub розробляє датчики із затримкою інтеграції TDI. У п’ятницю генеральний директор компанії заявив, що ці пристрої скоро будуть використані для супутників. 

TDI – це датчик зображення, який збільшує поглинання світла через певні проміжки часу. Зазвичай це пристрій з зарядовим зв’язком (CCD), через що програє пристроям CMOS, що працюють на комплементарних парах.

SensoHub розробив гібридний датчик, який поєднує функціональність CCD та CMOS пристроїв. Він постачає їх Vieworks для датчиків зображення, які використовуються в модулях камер для промислового застосування.

Під час конференції Advanced Semiconductor Safety Innovation Conference (ASSIC) 2024, генеральний директор SensoHub Нам Чон Хюн сказав, що їхній промисловий датчик TDI використовується в інспекційному обладнанні для виробництва мікросхем і дисплеїв. Цей досвід дозволив створити технологію швидкого відгуку для датчиків TDI.

Використовуючи свої передові технології, з 2018 року SensoHub розробляє датчик TDI, призначений для космічних польотів. Це будуть пристрої, які призначатимуться для невеликих супутників, що обертаються на низькій орбіті. Перший супутник з цим датчиком планують вивести у космос в 2025 році.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *