Dell XPS13 використовуватиме OLED-панель від LG Display
1 min read

Dell XPS13 використовуватиме OLED-панель від LG Display

Нещодавно стало відомо, що компанія LG Display поставила свою тандем OLED-панель виробнику ноутбуків Dell. Це вперше, коли технологія OLED використовуватиметься на ноутбуці. На початку цього місяця була представлено iPad Pro від Apple. Ця компанія стала першою, хто використав OLED на планшеті. 

Ноутбук Dell XPS13 оснастять 13-дюймовою OLED-панелю від LG Display. Цей лептоп буде представлено двома моделями: з рідкокристалічним дисплеєм (LCD) і модель OLED. LCD-ноутбук має товщину 15,3 мм у закритому стані та важить 1,19 кг. Модель OLED має 14,8 мм товщини та важить 1,17 кг, також в ній передбачено сенсорний екран. Тандем OLED з двома стеками має два емісійні шари, а не один, як у OLED-панелей з одним стеком. Він забезпечуватиме вищу яскравість та прослужить довше. 

LG Display виробляє тандемні OLED-панелі на підприємстві E6-4 у Паджу, Південна Корея. Виробництво розпочалося в першому кварталі цього року. Очікується, що до кінця місяця до компанії Dell буде відвантажено близько 100 000 одиниць панелей.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *