OpenAI укладає угоду з Wall Street Journal Publisher News Corp.
1 min read

OpenAI укладає угоду з Wall Street Journal Publisher News Corp.

News Corp. повідомила про підписання угоди про співпрацю з OpenAI. Відповідно до умов договору компанія дозволяє використовувати вміст своїх публікацій для навчання ChatGPT. Також в рамках цієї угоди OpenAI може відображати новини з Wall Street Journal, Barron’s, MarketWatch та інших видань News Corp.

Це вже не перша угода стартапу OpenAI подібного характеру. Тижнями раніше вона вже домовилася про схожу співпрацю з відомими медіа-компаніями в США та Європі. Серед них компанія соціальних медіа Reddit, The Financial Times, Dotdash Meredith та ін.

Окрім використання інформаційного вмісту штучним інтелектом, News Corp. також поділиться журналістським досвідом, щоб забезпечити дотримання найвищих стандартів журналістики в усіх пропозиціях OpenAI.

Для стартапу штучного інтелекту ця угода з Wall Street Journal може коштувати понад 250 мільйонів доларів, які вона виплачуватиме протягом п’яти років. Роберт Томсон, виконавчий директор News Corp. сказав, що подібна співпраця допоможе встановити нові стандарти достовірності, чеснот та цінностей в епоху цифрових технологій. 

Попри те, що багато компаній згодні надавати власну інформацію для навчання штучного інтелекту, деякі виступають категорично проти цього. Так, New York Times подала до суду на OpenAI, стверджуючи, що компанія використовує матеріали, захищені авторським правом. Проте представники OpenAI впевнені, що подібні угоди пришвидшать навчання великих мовних моделей та зроблять їх функціональнішими та кориснішими для споживачів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *