Financial Times та OpenAI підписали ліцензійну угоду
1 min read

Financial Times та OpenAI підписали ліцензійну угоду

В понеділок Financial Times повідомила, що підписала ліцензійну угоду з OpenAI. Газета надаватиме штучному інтелекту доступ до власного атрибуційного вмісту, щоб він навчався. 

Компанія Microsoft повідомила, що подібні угоди покращують роботу генеративного чат-боту OpenAI ChatGPT. Також компанії співпрацюватимуть у розробці нових продуктів на базі ШІ для читачів Financial Times.

У свою чергу, у Financial Times повідомили, що це партнерство дозволить ChatGPT використовувати підсумки, цитати та посилання на історії FT у своєму чат-боті. Проте фінансові умови угоди ні одна зі сторін не розкрила. У минулому році OpenAI уклав аналогічну угоду з Associated Press. Тоді  видавець новин надав OpenAI ліцензію на доступ до частини свого архіву. 

ChatGPT спричинив справжній фурор наприкінці 2022 року. Користувачам по всьому світу стали доступні генеративні моделі штучного інтелекту та нові можливості. На сьогоднішній день ШІ може підсумовувати довгі тексти, писати вірші та навіть генерувати ідеї для тематичних вечірок. Отримавши доступ до ще однієї бази знань, робота ШІ в інформаційному сегменті стане кваліфікованішою.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *