Із додатка соцмереж X зникне вкладка “Подобається”
1 min read

Із додатка соцмереж X зникне вкладка “Подобається”

Старі добрі вподобайки скоро зникнуть з мережі X. Технічно вони залишаться, але Ілон Маск вирішив приховати вкладку “Подобається” в профілі користувача. 

Чутки про те, що вкладка “Подобається” зникне з облікового запису з’явилися тижнями раніше і тепер інженери підтвердили впровадження цього оновлення. Раніше вподобайки були важливою частиною архітектури багатьох соціальних платформ, але в Х вирішили, що настав час змінювати правила гри. 

Один з розробників соціальної платформи Х, Хаофей Ван, сказав, що вподобайки, які видно публічно, спонукають користувачів до неправильної поведінки. Наприклад, багато хто не ставить позначку “Подобається” публікаціям, через страх зіткнутися з хейтом, тролінгом або щоб захистити свій публічний імідж. Також він додав, що в майбутньому з’явиться вкладка “Рекомендоване”, де будуть зібрані публікації на основі попередніх вподобайок користувача. 

Раніше вже вийшло оновлення, яке дозволяє користувачам X Premium приховувати свої вподобання, але тепер платформа повністю відмовляється від цієї опції.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *