OpenAI домовилася з Reddit про розміщення публікацій у ChatGPT
1 min read

OpenAI домовилася з Reddit про розміщення публікацій у ChatGPT

У четвер OpenAI і Reddit оголосили про довгострокове партнерство. Згідно з його умовами OpenAI висвітлюватиме дискусії Reddit у ChatGPT, а Reddit надаватиме користувачам функції на основі ШІ. 

Коментуючи свою заяву обидві компанії наполягали на тому, що партнерство дозволить інструментам OpenAI краще розуміти користувача. Також в рамках цієї угоди OpenAI стане рекламним партнером Reddit. 

Ця угода схожа на ту, яку компанія підписала у лютому з Google. Згідно з інформацією журналістів OpenAI заплатила 60 мільйонів доларів. Наразі речники Reddit не бажають розкривати умови підписаного контракту, а OpenAI відмовляються додатково щось коментувати. 

Останнім часом OpenAI постійно шукає партнерських відносин з видавцями, аби отримувати більше даних для навчання своїх моделей ШІ. Лише за останні декілька тижнів компанія встигла підписати угоди з Financial Times і Dotdash Meredith. У минулому році OpenAI заключила партнерство з німецьким видавцем Axel Springer. Це було зроблено аби моделі штучного інтелекту отримали доступ до новин від Politico та Business Insider у США та Bild і Die Welt у Німеччині. 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *