Наступного тижня Microsoft презентує мікросхеми Cobalt для Azure
1 min read

Наступного тижня Microsoft презентує мікросхеми Cobalt для Azure

Стало відомо, що Microsoft презентує спеціальні чіпи Cobalt 100 на конференції Build наступного тижня. Скотт Гатрі, виконавчий віце-президент Microsoft, на брифінгу аналітиків перед Build порівняв оновлені Cobalt із чіпами Graviton від AWS. Він сказав, що чіпсети від Microsoft мають на 40 % вищу продуктивність порівняно з іншими чіпами ARM на ринку. І тепер вони стануть доступними для клієнтів Azure.

Вперше компанія Microsoft презентувала свої чіпи Cobalt у листопаді минулого року. Це були 64-розрядні чіпи на архітектурі Arm і мали 128 ядер. Які оновлення отримає Cobalt стане відомо на конференції розробників. 

Окрім чіпів Cobalt, наступного тижня компанія Microsoft зробить прискорювачі AMD MI300X доступними для клієнтів Azure. Хоча AMD є потужним виробником графічних процесорів він тривалий час відставав від Nvidia у сфері штучного інтелекту. Однак сьогодні постачальники хмарних технологій прагнуть знайти альтернативи дорогим чіпам Nvidia. Не так давно AMD почала завойовувати позиції в цій сфері, пропонуючи краще програмне забезпечення. Тому нові мікросхеми стануть популярним товаром. Скотт Гатрі говорить, що це буде найбільш економічно ефективний графічний процесор для Azure.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *