Смартфони Android отримають функцію захисту від крадіжки
1 min read

Смартфони Android отримають функцію захисту від крадіжки

Хоча Android 15 не був головною темою презентації Google I/O 2024 цього тижня, але компанія не залишила цю ОС без оновлення. Наразі нова версія Android доступна у формі бета-аватара для деяких пристроїв, зокрема Pixel. А головне оновлення, на яке чекають користувачі в цьому році – функцію захисту від крадіжки.

Нова функція допоможе користувачам зберегти особисті дані у випадку якщо вони втратять смартфон. Для її роботи Google використовує ШІ. Він зчитує інформацію з таких датчиків як гіроскоп та акселерометр, аби зрозуміти чи був телефон викрадений. Також штучний інтелект аналізує шаблони використання телефону. Якщо вони відрізняються від звичних, на функцію захисту від крадіжки надходить сигнал і вона блокує смартфон без попередження.

Будь-які спроби змінити налаштування пристрою в цьому режимі виявляться марними. Google запитуватиме дані облікового запису, без яких повторне налаштування телефону не відбудеться. Важливо, що зловмисник також не зможе вимкнути інструмент «Знайти мій пристрій», оскільки для будь-якого такого процесу потрібні облікові дані користувача. 

Функція стане доступною вже в цьому році. Її отримає кожен смартфон на базі Android, що працює на версії 10 або новішій. 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *